Průmyslové podlahy

  1. Stěrkové a lité epoxidové systémy
  2. Nátěrové systémy
  3. Plastbetonové systémy
  4. Přípravné a specielní práce

Stěrkové a lité epoxidové systémy

Tento systém je vysoce odolný vůči mechanickému namáhání, povětrnostním vlivům, ropným produktům, částečně louhům a kyselinám. Finální povrch je možné zhotovit jako hladký ,bezprašný, velmi dobře čistitelný běžnými čistícími prostředky nebo s protiskluznou úpravou. Oblast využití: průmyslové a výrobní provozy, sklady,tiskárny, zdravotnická zařízení, parkoviště a garáže,restaurace, bytové prostory. Systém stěrek se skládá z několika vrstev, v závislosti na vlastnostech podkladu (zpravidla beton) a požadavků zadavatele. Pro vyšší namáhání je nosná vrstva z epoxidové pryskyřice plněná křemennými písky.             
Nášlapná vrstva je z epoxidových pryskyřic v mnoha barevných odstínech, který lze ještě opatřit barevnými chipsy.  Tloušťka podlahy se pohybuje v rozmezí 0,5 až 5 mm.

Nátěrové systémy

Touto úpravou betonových podkladů zajišťujeme jejich nenasákavost, bezprašnost a chemickou odolnost. Životnost této úpravy je závislá na kvalitě podkladu, mechanickém namáhání podkladu
a počtu vrstev provedeného nátěru.

Plastbetonové systémy

Všechny typy plastbetonů jsou nenasákavé, bezprašné, odolné vůči ropným produktům, solím, částečně louhům i kyselinám. Nacházejí uplatnění v oblasti oprav a rekonstrukcí podlah s vysokými mechanickými vlastnostmi s malým navýšením čisté podlahy ( 10-20 mm).

Přípravné a specielní práce

Nabízíme bezpašné broušení podlahy, odstranění starých nátěrů nebo tryskání vysokotlakou vodou.
U rekonstrukcí se jedná také o opravu výtluků a sanace trhlin. Tyto přípravné práce slouží k zarovnání nebo očištění povrchu, k odstranění cementového mléka a otevření pórů v podkladu.